





19 734 ₴
Електрокам'янка EcoFlame LD60 6 кВт з пультом CON6 — це якісне та доступне рішення, яке зарекомендувало себе як надійний та економічний спосіб обігріву парної. Вона створює ідеальні умови для паріння, сприяючи покращенню фізичного і психічного самопочуття.
На задній частині пристрою розташований спеціальний повітряний тунель для кращої циркуляції повітря, що прискорює прогрівання парної. ТЕНи високої якості забезпечують рівномірний нагрів каменів та повітря. Керування кам'янкою здійснюється через пульт, що забезпечує зручність та подовжує термін служби обладнання. Силовий блок та плата керування вбудовані в корпус електрокам'янки.
Електрокам'янка EcoFlame LD60 також відзначається елегантним дизайном, який легко вписується в будь-який інтер’єр парної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Об'єм парної | 9 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 80 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 6-9 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Режим паріння | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |