



67 831,02 ₴
HIVE Mini — це електрокам'янка, виготовлена з неіржавкої сталі, яка забезпечує високий оздоровчий ефект і створює комфортний мікроклімат у приміщеннях об'ємом від 10 до 20 м³. Завдяки компактним розмірам і витриманому дизайну, вона підходить для встановлення як у домашніх, так і в комерційних саунних просторах.
Особливість HIVE Mini — унікальна конструкція, яка дозволяє теплу надходити переважно через камені, що робить пару більш насиченою корисними іонами. Такий підхід дозволяє HIVE Mini створювати пару, яка нагадує атмосферу традиційних дров'яних саун, зберігаючи при цьому ергономічність і естетику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 13 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 10.5 Вт |
| Об'єм парної | 20 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 150 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 10 - 20 |
| Режим паріння | волога лазня — фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |