

19 764 ₴
Дров'яна піч EcoFlame Вільха 12 — це сучасний та ефективний пристрій, здатний за лічені хвилини створити неперевершений клімат у парній і подарувати справжню атмосферу традиційної слов'янської лазні. Ця модель, розроблена компанією "Теплодар", відмінно функціонує у приміщеннях об'ємом від 6 до 12 кубічних метрів. Піч вирізняється не лише надійною конструкцією та функціональністю, але й стильним дизайном із плавними лініями, який чудово доповнить інтер'єр будь-якої парної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Об'єм парної | 12 куб. м |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Парогенератор | Ні |
| Призначення печі | Банна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 487 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 50 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Додаткова функція | нагрів води |
| Закладка дров | з суміжного приміщення |
| Призначення | побутова |
| Отримання пара | з каменів |
| Режим паріння | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |