





182,50 ₴
Плитка з пропилом 20×10×2.5 см із гімалайської солі — це натуральний облицювальний матеріал, призначений для декоративного оформлення стін, стель і панелей у будь-якому інтер’єрі. Вона поєднує у собі привабливий зовнішній вигляд, практичність монтажу та оздоровчий ефект.
Призначення: використовується для оформлення стін у банях, саунах, SPA, домашніх інтер'єрах, будівництва соляних кімнат, створення соляних панелей з підсвічуванням та декоративних інтер’єрних рішень.
Плитка із гімалайської солі — це надійний і довговічний вибір для створення естетичних, функціональних і комфортних інтер’єрів. Замовити плитку з пропилом із гімалайської солі можна в інтернет-магазині з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Настінна |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Тип поверхні | Гладка |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Довжина плитки | 200 мм |
| Ширина плитки | 100 мм |
| Товщина плитки | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | гімалайська сіль |
| Наявність пропилювання | з пропилюванням |