

85 228 ₴
Дров'яна піч для лазні та сауни KASTOR KARHU 30 – це сучасна модель з лінійки KARHU, яка ідеально підходить для великих саун і лазень об'ємом від 20 до 30 м³. Модернізована конструкція дозволила зменшити вагу печі та підвищити її ефективність, забезпечуючи максимальне тепло при мінімальній витраті дров.
KASTOR KARHU 30 створить ідеальний мікроклімат для вашої парної та забезпечить неповторні враження від паріння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastor |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 84 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Призначення печі | Банна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 915 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 40 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 3 |
| Закладка дров | всередині парилки |
| Призначення | побутова |
| Об'єм парилки (м. куб) | 20-30 |
| Отримання пара | з каменів |
| Режим паріння | фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 8 (років) |