

57 528 ₴
Електрокам'янка HUUM STEEL 10,5 kW призначена для домашніх парних об'ємом 10-17 м³. Її мінімалістичний дизайн і продумана конструкція дозволяють зекономити простір, адже безпечна відстань від стіни становить всього 10 см.
HUUM STEEL 10,5 kW — це ідеальне рішення для ефективного і безпечного обігріву парних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 16 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 10.5 Вт |
| Об'єм парної | 17 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 150 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 10 - 17 |
| Режим паріння | волога лазня — фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |