







76 423,50 ₴
Електрична кам'янка HIVE 12 kW — це поєднання традицій, сучасних технологій, елегантності та високої якості. Вона ідеально підходить для великих парних.
HIVE 12 kW — це чудовий вибір для тих, хто шукає поєднання традиційних цінностей та інноваційних рішень для своєї парної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huum |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 21 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Об'єм парної | 25 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 250 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 10 - 25 |
| Режим паріння | волога лазня — фінська сауна |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |