

39 794 ₴
Якщо вам потрібне надійне обладнання для парної об'ємом 20-33 кубометри, електрична піч EcoFlame з пультом управління стане ідеальним вибором. Ця електрокам'янка проста у використанні, захищена від впливу вологи та високих температур, що забезпечує її безпечність та довговічність.
Завдяки термодатчику і виносному пульту управління з цифровим дисплеєм, ви зможете налаштувати ідеальний мікроклімат у вашій парній.
Конвектор виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін служби обладнання – понад 10 років. Електрокам'янка EcoFlame підходить не лише для домашнього використання, але й чудово справляється з роботою в комерційних банях та саунах. Завдяки потужним ТЕНам, 60 кг каменів і приміщення рівномірно прогріваються протягом години. До переваг цієї моделі також можна віднести легкість у догляді та чищенні.
Увага! Закладати каміння дозволяється тільки у верхній частині електрокам’янки, розміщуючи його на захисній решітці нагрівальних елементів (ТЕНів). Знімати решітку або засипати каміння під неї категорично забороняється.
Для облаштування якісної парної вам неодмінно потрібна електрокам'янка EcoFlame. Придбати електричну піч для бані та сауни ви можете в нашому онлайн-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 39 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 21 Вт |
| Об'єм парної | 24 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 60 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 20-33 |
| Режим паріння | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |