

26 136 ₴
Стильні, продуктивні та зручні електрокам'янки EcoFlame впевнено завойовують довіру клієнтів завдяки своїм винятковим характеристикам і перевагам. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати найкраще обладнання для лазні та сауни від EcoFlame з доставкою по всій Україні.
Електрокам'янка EcoFlame SAM D-12 (12 кВт) є однією з найпопулярніших моделей серед шанувальників російської лазні або фінської сауни. Ця модель ідеально підходить для приміщень об'ємом від 10 до 18 кубометрів.
Завдяки потужним ТЕНам, 30 кілограмів каменів швидко та рівномірно нагріваються. Лише за одну годину можна створити оптимальні умови для паріння. Керування піччю здійснюється за допомогою дистанційного пульта, що дозволяє регулювати температуру та час роботи навіть із сусіднього приміщення, попередньо встановивши пульт там.
Увага! Закладати каміння дозволяється тільки у верхній частині електрокам’янки, розміщуючи його на захисній решітці нагрівальних елементів (ТЕНів). Знімати решітку або засипати каміння під неї категорично забороняється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 27 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Тип печі | Одноярусна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів (кг) | 30 кг |
| Гарантія для комерційного використання (міс.) | 6 |
| Об'єм парилки (м. куб) | 10-18 |
| Режим паріння | волога лазня |
| Ресурс використання (років) | 10 (років) |
| Управління | виносне |